Играчки и Детски артикули - ДЕТСКА ИГРАЧКА ЕЛЗА НА МОТОР

Код на продукта: 649
Наличност: В наличност
Цена: В наличност 35.00лв. 20.00лв.
42.86 %
Кол-во: +
-
  - или -  

Играчки и Детски артикули - ДЕТСКА ИГРАЧКА ЕЛЗА НА МОТОР

Подходяща за деца над 3 години.

Светлини и музика.

Играчката се задвжива с батерии.